Kurumsal

Başarının Sırrı Geçmişimizde Saklı

Bulunur.com olarak, web tasarım, grafik tasarım ve sosyal medya gibi sektörlerde destek hizmetleri vermeyi amaç edinmiş bulunuyoruz. Bireysel ve kurumsal web siteleri tasarım çalışmaları yaparak tüm müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Hizmet seçeneklerimizin tamamını, müşteri memnuniyeti odaklı olarak planlıyor ve profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, güncel trendleri takip ediyor ve tüm sektörlerde farklılıklar oluşturmaya çalışıyoruz. Hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile tüm web tasarım ihtiyaçlarınızı, profesyonel olarak yerine getiriyoruz.

Sektörlerin yapılarına göre yaptığımız analizleri ve edindiğimiz tecrübelerimizi, müşterilerimiz ile paylaşıyor ve tüm taleplerinin en iyi şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz.

Profesyonel hizmetlerimiz ile firmanınız kurumsal kimliğine uygun çözümler üretiyor ve sektörünüzde, etkili olmanızı sağlayacak web tasarımları ve grafik tasarımlarını sizlere özel olarak yapıyoruz. Uzman, yazılım ekiplerimiz, tüm çalışmalarında müşterilerimiz yanındadır ve her türlü desteği kesintisiz olarak sağlamaktadır.

 

Misyon & Vizyon

 

Bulunur.com olarak, misyonumuz, her zaman %100 müşteri memnuniyeti olarak belirlenmiştir. Bilişim sistemlerindeki tüm yenilikleri takip ediyor ve hedeflenen hizmetlere göre çözümler oluşturuyoruz. Firmanızı, internet ortamına taşımak için yaptığımız, web tasarım çalışmalarında, özel yazılımlar kullanıyor ve SEO destekli hizmetler veriyoruz.

Vizyonumuz, tüm sektörlere, her zaman en güvenilir hizmetlerin verilebilmesi ve firmaların ihtiyaçlarına yönelik geliştirilebilir çözümlerin bulunması olarak belirlenmiştir. Sizlere, hizmetlerimizi kesintisiz ve kaliteli sunabilmek için destek hizmetleri sunan ekiplerimiz her zaman erişilebilir olmakta ve gelen talepler için çözümler oluşturmaktadır.

Misyonumuzu belirlerken, tasarım ve yazılım alanlarında, her türlü araştırmaları yaparak, kişisel ve kurumsal tüm müşterilerimize, gelişen teknoloji konularında, destek hizmetleri sunan güvenilir bir firma olmayı amaçlıyoruz.

Teknoloji ve yazılım alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden, yeni sistemler geliştiren ve çözümler üretebilen, değişimlere ayak uydurabilen çalışanlarımız ile hizmet sektörümüzdeki müşterilerimizle bilgi paylaşımı yapabilmek firmamızın belirlediği vizyondur. Bu değerlere önem vererek, daha da büyümeye ve daha güvenilir hizmetler vermeye çalışıyoruz.

 

Kalite Politikamız

 

Web tasarımı, grafik tasarımı gibi hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, profesyonel çalışanlarımız ile müşterilerimizin isteklerine her zaman önem veriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine uygun çalışmalar yaparak, müşterimizin kurumsal ya da kişisel yapılarına uygun web tasarım çözümleri oluşturulmasına çalışıyoruz.

Sorumluluğunun bilincinde olan bir firma olarak, müşterilerimizin taleplerine göre her türlü yenilikler konusunda bilgilendirme yapıyoruz. Hizmet kalitemizi artırabilmek için talep edilen tüm hizmetler konusunda araştırmalar yapıyor, projeler oluşturuyoruz. Müşterilerimizin onayını aldıktan sonra amaca uygun çalışmalarımızı yaparak, müşteri beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz. Kalite anlayışımızı her zaman bir ileriye taşıyabilmek için çalışıyor ve müşterilerimize kaliteli hizmetler sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Sektörümüzde verdiğimiz hizmetlerle ilgili olarak edindiğimiz tüm tecrübeler ile kalitemizden ödün vermeden, belirlediğimiz prensiplerimize göre hizmetlerimizi sunuyoruz. Web tasarımı, sosyal medya danışmanlık hizmetleri ve tüm destek hizmetlerimizde kurumsal yapınızı önemsiyoruz. Tüm talepleri zamanında karşılayarak en iyi çözümleri sunuyoruz.

Hakkımızda
Strateji

İÇERİK KULLANICI DENEYİMİ MANTIKSAL ANALİZ VE GOOGLE SOSYAL PLATFORMLAR İŞ DANIŞMANLIĞI

Dijital

E-TİCARET WEB UYGULAMALARI APP TASARIM VE GELİŞTİRME İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ TASARIM VE YAZILIM

Pazarlama

ENTEGRE KAMPANYALAR PAZAR ARAŞTIRMASI MARKA BİLİNİRLİK VE GELİŞTİRME SEO VE SEM E-MAİL PAZARLAMA

Mesaj Gönder