Google, Adwords veİnstagram için;kataloglar, sunumlar, afişler, sosyal medya reklamı vb. Ek olarak, reklam materyallerinin tasarımına, orijinal mizanpajların tasarımı ve ardından elektronik formda tasarlanan bütün materyaller dahildir.

Google, Adwords veİnstagram için;kataloglar, sunumlar, afişler, sosyal medya reklamı vb. Ek olarak, reklam materyallerinin tasarımına, orijinal mizanp

İnternet reklamcılığı, herhangi ürünü muhteşem, profesyonelce uygulanan türlerini oluşturmayı amaçlayan bir tasarım türüdür. İnternet reklamcılığı her türlü sunum materyalini içerir: Google, Adwords veİnstagram için;kataloglar, sunumlar, afişler, sosyal medya reklamı vb. Ek olarak, reklam materyallerinin tasarımına, orijinal mizanpajların tasarımı ve ardından elektronik formda tasarlanan bütün materyaller dahildir.

 

Uygun Cümleler Sizi Yansıtır

 

Mesaj yapısını iyi organize etmek gerekir. Nöro-dilbilimsel programlama uzmanlarının tavsiyelerini dikkate alarak çalışan ekibimiz, insan algısının ilkelerini dikkate alan mesaj yapısı kurar ve bunu etkili bir pazarlama aracı haline getirir.

 

Yüksek Kaliteli Görseller

 

Reklam hazırlarken şık ve pikseli yüksek görsellerin kullanılması, gerekirse özel görsellerin hazırlanması gerekir. Bu reklam vereceğiniz site, uygulama ya da forumun özelliklerine göre tercih edilir.

Proje ihtiyacınız mı var?

Projeleri kişisel zevklere göre değil, ziyaretçi profilinizi analiz ederek onlara kusursuz ve hızlı bir deneyim yaşatmak için planlar ve tasarlarız.

Mesaj Gönder