Kurumsal ve profesyonel bir bakış açısı ile internette var olmak için doğru yerdesiniz.

E-Ticaret

Online mağaza, internet üzerinden ürün ve hizmet satmanıza olanak tanıyan, modern ticaret aracıdır.

Görüntüle

Web Yazılım

Firmamız web yazılım ile bireyselliğinizi yansıtacak ve/veya işletmenizin gelişiminde güçlü bir araç haline gelecek web sitesini nasıl oluşturacağınızı bilir.

Görüntüle

Web Tasarım

Tasarımına odaklanan firmamız sanatsal bileşene ek olarak, web sayfalarının mantıksal yapısını kurar, uygulamanın kullanılabilirliğini en iyi şekilde hazırlar.

Görüntüle

SEO Danışmanlığı

Dünya genelinde fiziksel rekabetin internet üzerinden dijital ortama taşınma ile birlikte artık SEO çalışmalarının internet siteleri için üst düzeyde bir öneme sahip olduğu görülüyor.

Görüntüle

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya günümüzün PR’ıdır. Şirketin, bir kişiyi, ürünü veya hizmeti popüler hale getirmeyi amaçlayan pazarlama stratejisinin parçası olan bir faaliyet türüdür. 

Görüntüle

Reklam

İnternet reklamcılığı, herhangi ürünü muhteşem, profesyonelce uygulanan türlerini oluşturmayı amaçlayan bir tasarım türüdür.

Görüntüle

Ürün Çekimi

Ürün çekimi size, kuralları, kalıpları ve şablonları, filtreleri ve önerileri kullanarak şirketinizle ilgili her şeyi tek bir etkili tarzda tasarlama fırsatı verecektir.

Görüntüle

Web Site Bakımı

Ürün çekimi Web site bakım, marka görsel tanımlama sistemini, içerikleri, sitenin alt yapısını ve tüm var olan bileşenlerini düzenlemeyi, doğru çalışmasını sağlamayı amaçlayan bir hizmettir.

Görüntüle

Trabzon Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürün Fotoğrafçılığı Nedir?


Ürün fotoğrafçılığı, ticari kullanım için ürünlerin fotoğraflarını çekmeyi içeren bir ticari fotoğrafçılık türüdür. Ürün, bir ürün veya bir yiyecek veya hazır yemek olabilir. Genel olarak, ürün fotoğrafçılığındaki bir ürün, bir masanın üzerine oturacak kadar küçüktür.

Görüntüle
Mesaj Gönder