• 0850 441 99 53
  • info@bulunur.com
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00
Teklif İste
TEKLİF İSTE
Web Tasarım Fiyatları 2020

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım FiyatlarıYerli ya da yabancı kuruluş ve markalara dijital dünyanın hızına ve yeniliklerine uyarak internet tabanlı kurumsal çözümler ve danışmanlık hizmetleri için doğru yerdesiniz. Marka ve kuruluşların ihtiyaçlarına göre özel, yaratıcı, hızlı, etkin, marka değeri katan, inovatif çözümler ile iş ortaklarına katkı sağlanmakta. Her sektör için özel web tasarımlarını gelen talep üzerinden inceliyor, ihtiyaçları belirliyor, proje bazında çalışarak sektörel çözümler sunuyor ve müşterilerin internetteki rakiplerinden bir adım daha ön plana çıkması sağlanıyor.


İnternetteki Sanal Kimlikİşletmelerin ve markaların internet ortamında sanal kimliği görevi gören web siteleri internette var olmak ve kurumsallık alanında adımlar atmak isteyen kendilerini tanıtabilecekleri ve anlatabilecekleri bir ihtiyaç haline geldi. Sanal dünyada özellikle e-ticaretin arttığı bu dönmede insanlar tercihlerinde öncelikle marka bilinirliğine ve markanın ya da kuruluşun web sitesine bakarak alış veriş yapmakta. Gelişmiş alt yapı, kullanıcı dostu ara yüz, SEO uyumlu, cep telefonu, tablet, bilgisayar, notebook ve televizyonlar için mobil uyumlu, kontrol panelli ve tamamı ile size ait bir web tasarım isteyenlerin adresi…İnternette Hızla YükselmeWeb tasarım fiyatları kişilerin, markaların, kuruluşların ürün, hizmet ya da fikir ve düşüncelerini internetten sunabilmesi için en uygun paketler ile en cazip fiyatlara sunulmakta. Kurumsal web tasarım çözümleri sayesinde markaların ya da firmaların yaptıkları işe göre özel tasarlanmakta, işletmelerin gücüne güç katan tasarımlar işletmelerin internette hızla yükselmesine olanak sağlamakta.


Kolay Ve Hızlı ÇözümlerProfesyonel ve güvenli web tasarım hizmeti ile sektörlere hakim, yaratıcı, duyarlı, kalıcı, kolay ve hızlı çözümler alınmakta. Kurumsal web sitesi tasarımı fiyatları konusunda insanlara çok komik rakamlarla hizmet sunulduğu iddia edilmekte, profesyonellikten uzak tasarımlar ile insanlar kandırılmakta ve hizmetten sonra teknik destek sunulmamakta, bu nedenle markalar ve işletmeler web tasarımlarında güvenilir firmalar ile çalışmalı.


Web Sitesi Tasarım Fiyatları·         Kurumsal konsepte ve sektöre uygun ve yenilikçi Kurumsal web sitesi tasarımı fiyatları; 1000 TL + KDV'den başlayan fiyatlarla.

 

·         Online satış E-ticaret web sitesi tasarımı fiyatları; 2500 TL – 5000 bin TL + KDV

 

·         Web sitesini arama motorlarında üst sıralara taşıyacak olan Seo Hizmetleri Aylık; 1250 TL + KDV'den başlayan fiyatlarla

 

Şirketlere ya da markalara özel temalı web sitesi tasarım fiyatları; 2000 + KDV den başlayan fiyatlarla.

 

İşletmelerin Satış Uzmanları

 

Bir web sitesi tasarım maliyeti ortalama olarak bin liradan başlar, sitenin boyutu, stili, alan adı uzantısı, işlevselliği, kullanılan hosting hatta günlük döviz kuru gibi birçok etken fiyatlarda belirleyici olur. Müşterinin hizmet verdiği sektöre uygun, ürünlerin ya da hizmetlerin içeriğini ve görsellerini yansıtan web sitesi hazırlanır. Kurumsal kimliğin internetteki adresi olan web tasarım fiyatları alan ve niteliğine göre değişiklik gösterir. Profesyonel olarak hazırlanan bir web sitesi işletmenin ya da markanın kartviziti, satış uzmanı, reklam afişi yerine geçen bir güç halindedir.  Bu kadar önemli olan web sitesi tasarımlarıuzman kadrolar tarafından alıcı kitlesi hedef alınarak tasarlanır, isteğe göre içerik ve SEO gibi ek paketler ile Web tasarım ücretleri belirlenir.


Sektöre Özel Tasarım Maliyetleri ArttırırSitenin boyutu fiyatlandırma da en etkili unsurdur, ne kadar büyük bir site talep ediliyorsa fiyatta o kadar artar, bazen boyut sayfa sayısına göre belirlenebilir. Değişik stillerde tasarlanan sitelerin tercih edilen stile göre de fiyatlandırılması gerçekleşir, çoğu zaman verilen emek ve sektöre özel tasarım maliyetlerin artmasına neden olur. Web tasarım hizmeti veren firma tasarım ile birlikte SEO hizmetleri de sunar aynı zamanda yerleşim garantisi de verir.Bu durumda da Web tasarım fiyatları SEO ücretlendirmesi yapılır. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de internetteki trafiğin hemen hemen yarısı mobil uygulamalar üzerinden gerçekleşir; bu neden web sitesinin mobil uyumlu tasarıma sahip olması çok önemli bir konudur, böyle bir tasarımın olmaması halinde işletme ya da marka müşterilerini kaybetme riski ile karşılaşır.

Sadece Bir Web Sitesi Yeterli Değildir

Mobil uyumlu siteler müşterilerinin görüşlerini geliştirir, kullanıcıların çok büyük kısmının müşteri olma olasılığı vardır, sitenin mobil uyumlu olup olmadığını Google mobil uyumluluk testi ile öğrenmek mümkün. Tasarlanan web sitesi internette bir kimlik olmanın yanı sıra alıcıların ve müşterilerin fark etmesi içinde bir fırsat, arama motorlarında üst sıralara çıkmak, yapılan çalışmaların, ürünlerin her zaman göz önünde olmasını sağlamak firma kurumsal kimliğinin en önemli parçasıdır. Bunun için sadece bir web sitesi yeterli değildir;SEO içeriklerde gereklidir.YalnızSEO içerikte istenen ve bekleneni vermeye yetmez, kurumsal ve kaliteli bir görünürlük için güncel ve özgün bir web sitesi tasarımına gereksinim vardırWeb Tasarım ne kadar olduğu konusunda fiyatlar günlük içerik paketlerine göre belirlenir.


Logo Tasarımı, Grafik Ve İçerik


Web sitesinde kullanılan logonun da sitenin kalitesi ile uyumlu ve işletmeyi en iyi şekilde temsil ediyor olması lazım. Müşteri için logo her zaman akılda kalan olmalı ayrıca birçok araştırmadan alıcıların işletmelerde logo tasarımı, grafiği ve içeriğine dikkat ettiği ortaya çıkmaktadır. Bunun için siteniz için Web tasarım kaç para konusunda fiyat ücretlendirmesi taleplerinde net ve kesin bir rakam almak adına istekleri ve beklentileri açıkça belirtmekte fayda vardır.


Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

0850 441 99 53

Pzt - Cmt : 9.00 - 18.00

info@bulunur.com

Sorularınıza Anında Cevap

Rize / Merkez

Çarşı Mah. Kazımkarabekir Cad. Kuyumcular Sk. Kutluhan İş Merkezi Kat: 3 No: 406