• 0850 441 99 53
  • info@bulunur.com
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00
Teklif İste
TEKLİF İSTE
Mikro Site Tasarımı 2020 Fiyatları

Mikro Site Tasarımı

Mikro Site Tasarımı

Mikro Site Tasarımı

Küçük bir sayfa kümesine sahip olan mikro site tasarımı, ürün tanıtımlarınız, kampanyalarınız ve hizmetleriniz için yenilikçi bir yaklaşımla sergilenmektedir. Hedef kitleye yönelik düzenlenmekte olan site tasarımlarında, yaygın kullanımla daha çok ziyaretçiye ulaşmak aynı zamanda daha fazla tanıtım yapabilmek için ticari faaliyetlerde büyük bir etkiye sahiptir. Tek sayfada geniş bilgi sunabilen, site sunucusuna bağlı kullanılabilmektedir.

Mikro Site Tasarımları Nedir?

Küçük web sitesi olarak kullanılmakta olan mikro siteler, özel kampanyalar için sadece bir ya da iki sayfadan oluşmaktadır. Mikro site tasarımı hazırlama, sitenin tek bir ürün ya da kampanyaya yönelik ayrı bir site oluşturma görevi görmektedir. Gerçek hayatta bunu bir billbord olarak düşünebilir, ancak daha kapsamlı ve bilgi verici olduğunu hayal edebilirsiniz. Micro anlamı küçük ya da ufak anlamına gelse de bu site sayfasının küçük ya da ufak olduğu anlamına gelmemektedir. Konunun saflaştırılması ya da tamamen bir konu üzerine yoğunlaşması için bu terim kullanılmaktadır. Bir banka kampanyası için sadece bir site açılır ya da bir emlak projesi için de mikro site kullanılabilmektedir.

Mikro Site Tasarımı Nasıl Yapılır?

Mikro site tasarımı yapmak; yaratıcılık ve profesyonellik yönünden başarılı olabilecek şekilde tasarımlar içermelidir. Bu ürünün sunumu, aynı zamanda dikkat çekici görünmesini sağlayacak şekilde tasarlanırsa, hedef kitleye ulaşım daha çabuk olacaktır. Mikro site amacı küçük bir konunun ya da kampanyanın ön plana çıkması için uygun bir tasarıma sahip olmalıdır. Hem ürün ya da hizmetin ön plana çıkabilmesi hem de müşterinin dikkatini çekebileceği nitelikler bulunmalı, buna göre açıklama kısmında da kısa ve öz anlaşılır bir kampanya tarifine yer verilmelidir.

Mikro Site Amacı Nedir?

Arama motoru optimizasyonunda da etkili olan mikro site, tek ürün ya da hizmet kapsamında sunulsa da aynı zamanda markanın ya da firmanın da izlerini taşıması gerekmektedir. Bunun için aranan ürünün markaya özel kılınması ya da o şekilde lanse edilmesi sitenin daha da başarılı olmasını sağlayacaktır. Geçici bir amaçla kullanılarak, ana siteye bağlanması gereken bir özelliğe sahip olan site tasarımı kurumun ya da kuruluşun temel bilgilerini de içerebilir. Bu hem kampanya başlığının vurgulanması hem de markanın reklamının yapılması için ideal bir yöntem olabilmektedir. Markaya prestij sağlayacak, ayrıcalıklarından ve özelliklerinden haberdar olunmasını sağlayacak bütün niteliklere ziyaretçinin tek bir kanaldan ulaşmasını sağlayacak tasarımlarla yapılmalıdır.

Mikro Site Hangi Alanalarda Kullanılır?

İşletmelerin, firmaların ve kurumların ticari faaliyetlerinin ön plana çıkarılması için yan site olarak SEO çalışmalarını avantajlı bir konuma getirebilmektedir. Kampanya sitesi hazırlama, kampanyalı ürün sitesi hazırlama ve hizmet sitesi hazırlama üzerine tasarlansa da aynı zamanda tek ürün sitesi hazırlama işlemi için de kullanılabilmektedir.

·         Yeni çıkan ürünler için hazırlanabilmektedir.

·         Firma ya da kurumun çeşitli hizmetlerini ve kampanyalarını tek bir sayfada verebilmektedir.

·         Yeni kampanyalar, festival ve bilgi formları için hazırlanabilir.

·         Yardımlaşma ya da yardım kampanyasına başvuru bilgileri için dikkat çekici bir şekilde hazırlanabilmektedir.

·         Hizmet fiyatları, ürün fiyatları ve indirimleri için kullanılabilir.

·         Yeni açılışlar ya da marka tanıtımları için hazırlanabilir.

Mikro Site Kullanımı Ne Sağlamaktadır?

İşletme, firma ya da kurumların sitelerindeki özel ürünleri ya da kampanyaları ön plana çıkarmalarına yaramakta olan mikro site örnekleri, sitelerin ziyaretçi sayısını artırmaktadır. Aynı zamanda konu odaklı olması nedeniyle, SEO uyumuna sahiptir. Bu da sitenin daha fazla ziyaretçi çekmesini sağlayacak özellikler sunmaktadır. Hem en iyi tanıtım yöntemleri arasında bulunmakta, hem de markanın prestijini artırmaktadır.

Akılda kalıcı olması daha çok talep alınmasını sağlamakta, sitenin güvenli bulunmasını aynı zamanda faaliyet alanlarınızın geniş bir kitleye hitap etmesinde etkili bir çözüm sunmaktadır. Mini site çözümleri ile bilişim alanında optimizasyonlardan da yararlanmanıza destek olur.

Mikro Site Kullanımı Avantajları

Mikro site tasarımı örnekleri, sitenin ön plana çıkaramadığı ürün veya hizmetleri ön plana çıkarma noktasında kapsamlı içerikleri barındırmaktadır. Bazı siteler uzun süreli bir kullanım ve geniş ürün kataloğuna sahip olduğu için ürün veya hizmetlerin ayrıca ortaya koyulmasını sağlayacak avantajlar sağlayabilir. Firma kurumsallığını artırmakta olan mikro siteler, aynı zamanda arama motorlarında da yüksek puan elde edilmesini sağlamaktadır. SEO çalışmalarına destek olmakta, entegrasyon ve segment alanında alt domainde kurulabilmektedir.

Site kurulumları ürünlerin geniş bir kitleye ulaşması aynı zamanda link inşasının ana siteye bağlı kalacak şekilde yapılması da yöneltmelerin olmasını sağlamakta, backlink oluşumuna da özel tasarımlar ortaya koyabilmektedir.

Mikro Site Hakkında Önemli Noktalar

Mikro siteler genel olarak ana sitenin trafiğini artırmak üzerine kuruludur. Bu alanda sağladığı ziyaretçi sayısı zannedildiğinden daha fazla olabilmektedir. Aynı zamanda karmaşık sitelerin kurtarıcısı olan, planlı ve programlı bir şekilde düzenli ürün tanıtımlarının oluşturulmasında etkili bir çözüm olabilir. Ana sayfayla bağlantılı olması başka sitelerden ya da bloglardan geçiş yapılmasını sağlamaktadır. Kampanya adının vurgulanması, dikkat çekici şekilde tasarlanması aynı zamanda kullanıcıya yönelik tanıtım alanın oluşturulması için büyük avantajlar sağlamaktadır. Hizmet, kampanya, indirim ve etkinliklerin duyurulmasında önemli rol oynamakta olan mikro site tasarım alanında profesyonel ve uzman olan tasarımcılar tarafından inşa edilirse çok daha etkili olacaktır.

Profeysonel Mikro Site Tasarımları

Profesyonel mikro site tasarımında öncelikle ilk sayfaya bakış açısından etkili olmalıdır. Giriş yapıldığı andan itibaren akılda kalıcı olmayı hedeflemekte olan site, özellikle kampanya tanıtımlarında veya ürün tanıtımlarında fotoğraf kullanmayı, iletişim bilgisi ve lokasyon bilgisinin kullanımına da yer vermeyi ihmal etmemelidir. Başvuru formu, kampanya detayları ve kampanyayı yapan firma adının logosunun bulunması da profesyonel bir görünüm kazandıracaktır. Hem ziyaretçi sayısının artmasını hem de sitenin altta kalan ürünlerinin ön plana çıkarılması için etkili bir çözüm olabilmektedir. Kampanya sitesi hazırlanması, kampanyanın arama motorunda daha çok dikkat çekmesini sağlayacak nitelikleri barındırabilmektedir.

Mikro Site Kullanımı Hangi Sektörler İçin Önemli

Mikro siteleri birçok sektörde faaliyet göstermekte olan firmalar kullanabilir. Özellikle öne çıkarılmak istenen bütün kampanya, başvuru ve indirimler için kullanılan site özelliği, daha fazla ziyaretçiye ulaşmak için büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu alanda özel ürünlerin, makinelerin, ulaşım araçlarının ve hatta yemek ya da benzeri ürünlerin tanıtımının yapılması her zaman mümkün olabilmektedir.

Mikro Site Fiyatları Nelerdir?

Mikro site tasarımı ücretleri normal site tasarımından daha uyguna yapılabilmektedir. Sayfanın kuruluşu ve içerikleriyle birlikte değişebilen mikro site fiyatları, her firma ve tasarımcı için farklı fiyatlarla sunulabilir. Reklam değeri açısından avantajlı bir kullanım alanı sunmakta olan mikro sitelerin ücret konusunda size zarar değil, kar getireceğinden profesyonel bir hizmet dahilinde olduğu takdirde emin olabilirsiniz.

Mikro Site (Kampanya Site) Tasarımı Yapan Firmalar

Özel site tasarımı yapmakta olan firmalar ya da ajanslar hizmet vermekte olduğunuz alana göre yaratıcı fikirlerle sizlere profesyonel bir mikro site tasarımı yapabilmektedir. Mikro site tasarımı fiyatları için de bu ajans ve firmalarda destek alarak sizi görünür kılacak tasarımlardan yararlanabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

0850 441 99 53

Pzt - Cmt : 9.00 - 18.00

info@bulunur.com

Sorularınıza Anında Cevap

Rize / Merkez

Çarşı Mah. Kazımkarabekir Cad. Kuyumcular Sk. Kutluhan İş Merkezi Kat: 3 No: 406