• 0850 441 99 53
  • info@bulunur.com
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00
Teklif İste
TEKLİF İSTE
Kurumsal Site Tasarımı 2020

Kurumsal Site Tasarımı

Kurumsal Site Tasarımı

Kurumsal Site Tasarımı

Modern ve kullanışlı kurumsal site tasarımı, arayüz kullanımı ve ziyaretçi odaklı bir yaklaşımla tasarlanmaktadır. İnternet çağımızda yaygın bir kullanım alanına sahiptir ve web site özelliği mağazanızın, kliniğinizin ya da büronuzun vitrini görevini görmektedir. Bu nedenle sanal dünyada güvenilir bir referans kaynağı olarak görülebileceği için profesyonel bir şekilde tasarlanmalıdır.

Kurumsal Web Site Tasarımı Nedir?

İşletmenizin internet üzerindeki vitrinini sanal bir şekilde düzenlemekte olan web site tasarımı, ziyaretçinin işletmeyi tanıması ve mağazanızın içerisine rahat bir şekilde dolaşmasını sağlamaktadır. Fiziki bir alanda mekanınızın iç mimarisinin etkili ve karışık olmadığını düşleyiniz, burada mağazanızı ziyaret eden misafirleriniz sizinle ilgili fikir sahibi olur, prestijli görünümüzle güvenli ve profesyonel bir işletme olduğunuza kanaat getirir.

Her gün yaklaşık olarak milyonlarca insanın internet üzerinden araştırmalarını yaptığı düşünülürse, web sitenizin hedef kitleye yönelik, dijital yeniliklere uygun aynı zamanda müşterilerin aradığını bulabileceği bir alan olması gerekmektedir. Kurumsal site tasarımları form, konum ve iletişim bilgilerinizi gösterebileceğiniz bir kartvizit, ürünlerinizi tanıtabileceğiniz bir broşür aynı zamanda mağazanızın vitrinini aynı link üzerinden vermeniz için dijital dünyanın sağladığı fırsatlardan biridir.

Kurumsal Site Tasarımı Nasıl Yapılmaktadır?

Kurumsal site tasarımı hazırlama, herkesin yapabileceği bir formaliteye sahip değildir. Arama motorlarına uyumlu, sitenin eksiklerini giderebilecek aynı zamanda SEO alanında da uzmanlaşmış olan bir ekibin çalışmasıyla çok daha hedef kitleye yönelik çalışmaların ortaya koyulması sağlanmaktadır. Site tasarım uzmanları, sitenin kendine özgü bir çizgisi olmasını sağlayacak, güncel dijital trendlere yönelik tasarımlar ortaya koyacaktır. Bu alanda sitedeki menü bölümünün kolaylaştırıcı olması, özgün içeriklerin yer alması ve tabi ki görsel olarakda ilgi çekici olması sağlanmalıdır. Güncel programlarla, arama motorlarına ve işletmenize özel bir yaratıcılıkta tasarımlar yapılarak, mobil alanda da etkili bir kullanım alanı oluşturulmalıdır.

Kurumsal Site Özellikleri Nasıl Tasarlanır?

İşletmelerin işlek bir siteye sahip olması için güncel yeni trendlere ve kriterle uygun tasarımlar yapılmalıdır. Örneğin kurumsal site kurma alanında profesyonel bir tasarımcının responsive uyumuna dikkat etmesi gerekmektedir. Mobil uyumlu siteler, cep telefonunun kullanımının vazgeçilmez olduğu bu dönemde oldukça faydalı bir etki sağlamaktadır. Aynı zamanda hızlı giriş ve modern bir ara yüz etkili olacağı gibi flat tasarımlarla da kullanışın artması sağlanabilmektedir. Büyük görseller aynı zamanda orta düzeyde olan butonlarla anında erişim sağlanması ve geri dönüş yolunun belirlenmesi de tasarım alanında etkili bir yöntem olarak kullanılabilmektedir.

Kurumsal Site Tasarımı / AraYüz Tasarımı

Kurumsal web site tasarımı alanında çağımızda trendler düzenli olarak değişime uğramaktadır.  Bu değişimler genel olarak dikkat çekici ve hedef kitlenin ziyaretlerini kolaylaştırmak üzerine kuruludur. Büyük kitlelere yönelik hareket edildiği unutulmadan telefon, tablet ve PC üzerinden kolay giriş sağlanabileceği üç alana da uyumlu tasarımlar ortaya koyulmalıdır.

İletişim formunun bulunması ve Google Mapile uyumlu olmaması her zaman kurumsal kimliğin ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Sosyal medya linklerinin bulunması da önemli olacağı gibi arayüzün kolay erişilebilir bir menü dizaynına sahip olması tasarımın her zaman daha başarılı olmasında etkili olacak, uzmanlar tarafından kritik noktaların ön plana çıkması sağlanabilecektir.

Kurumsal Site Tasarımında Hızlı Sunucu

Günümüzün hızına her zaman uyum sağlamak kolay olmayabilir. Ancak dijital alanda yavaş olmak her zaman eksi puan olarak düşünüldüğü için teknik alanında da bir web sitenin gerekli olan donanımlara sahip olması kurumsal site tasarımcısının profesyonelliğine bağlı olacaktır. SEO kullanımının avantajlı olduğu ziyaretçi sayısında aynı zamanda hızlı açılan bir site etkisi her zaman olumlu yönde gözlenmiştir. Kurumsal site tasarımı hazırlama alanında, sosyal medya link paylaşımından, iletişim bilgisi ve blog alanının da yeterli bilgilerle donatılması hem arama motorunda üst sıralara çıkılmasını hem de ziyaretçinin sitede daha uzun zaman geçirmesini sağlayacak çözümler arasında yer alır.

Kurumsal Web Site Tasarımı Nasıl Yapılır?

Kurumsal site tasarımı nasıl yapılır; işletmenizin temsilcisi olan web site tasarımları, sade aynı zamanda anlaşılır olmalıdır. Özenli ve dikkatli bir tasarım her zaman olumlu geri dönüşün sağlanabileceği özelliklere sahipken, özgün içerikler, logo ve kurumsal kimliğin kazandırılmasıyla birlikte ziyaretçi sayısının artmasını da sağlayacaktır.

Web sitesinin arama motor optimizasyonuyla bağlantılı olması, resim, video ve linklerle birlikte kullanılması özveri sağlayacaktır. Site tasarımı yapılırken hedef kitle odaklı ve kullanıcı deneyimli kurulumlar yapılarak, bir internet kullanıcısının aslında ihtiyacı olan noktaya erişiminin nasıl sağlanacağı konusunda deneyim, tecrübe ve analizlerin ortak paydada buluşması etkili olmakta, bunu da profesyonel tasarımcılar ortaya koyabilmektedir.

İlgi Çekici Web Site Tasarımları

Kurumsal site örnekleri üzerinden görebileceğiniz, ilgi çekici ve hedef kitle odaklı tasarımlar yapılan incelemeler ve analizler sonucu olumlu geri dönüşlerin sağlanmasında önemli rol oynamaktadır. Renkli, hareketli resimler ve videoların olması aynı zamanda giriş butonlarının sade ve büyük olması ilgi çekicidir. Bu hem ziyaretçinin site içerisinde istediğine hemen ulaşması hem de site profilinin güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Kurumsal alanda kullanılan sitenin aynı zamanda işletme özelliği, hizmet verdiği alan bununla birlikte geliştirilmiş olması da etki sağlamaktadır. İşletmeye özel yapılan web site tasarımı, link kullanımı, sosyal medya geçişleri aynı zamanda logo ve hakkımızda kısımlarının da kolay bir konuma sahip olması güven sağlayıcı olabilmektedir.

Kurumsal Web Site Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

İşletmenin kurumsal kimliğiyle uyumlu olması gereken kurumsal web site özellikleri, firmanın bilgilerini içermeli, sosyal medya linklerine kolay erişim sağlamalı ve hakkımızda bölümünde vizyon, misyon özelliklerini bulundurmalıdır. Mobil cihazlar üzerinden en az 1 ile 2 saniye içerisinde açılabilmeli, tablet, telefon ve PC’ye uyumlu responsive özellikleri bulunmalıdır. Geliştirilmiş yönetim panelinin bulunması, sade ve kolay erişim sağlanabilecek sayfa düzenin oluşturulması önemlidir.

·         Firmanın bilgilerine ulaşımın pratik olması gerekmektedir.

·         Arayüz kullanımı güncel tutulmalıdır.

·         SEO uyumlu özgün içeriklere yer verilmelidir.

·         İşletmenin logo ve hizmet alanına uyumlu renk ve yaratıcı fikirlerle donatılmalıdır.

·         Site karışık be bunaltıcı görünmemeli, ilk bakışta istenilenin bulunması üzerine tasarlanmalıdır.

Kurumsal Tasarım Uzmanı

Kurumsal site tasarım uzmanı öncellikle sitenin eksiklerinin giderilmesi, hızlı erişim ve pratik kullanım sağlanması yönünde çalışmalar gerçekleştirecektir. Ürünler ve hizmetler için sayfa oluşturma, hakkımızda, iletişim formu veya bilgileri için yaratıcı fikirler ortaya koyabilmelidir. Hem yaratıcı hem de ziyaretçi odaklı bir site tasarımı, her zaman olumlu çözümler ve geri dönüşler alınmasını sağlayacaktır.

Kurumsal Web Site Tasarımı Fiyatları

İnternet alanındaki reklam, kartvizit ve aynı zamanda prestijinizi ortaya koyacak olan kurumsal site tasarımı ücretleri hizmet kapsamında değişiklik göstermektedir. SEO, SEM ve link özellikleri aynı zamanda tasarımın formatı üzerinden de fiyat farklılıkları olabileceği gibi hazır kurumsal sitegüncellemelerinde de size özel ücretlendirmelerle geri dönüş yapılabilmektedir.

Kurumsal Web Site Tasarımı Firmaları

Kurumsal site fiyatları, tasarım firmalarının kullandığı paket politikalarına göre de farklılık gösterebilmektedir. Tasarım, özgün içerik ve site yönetimini de aynı anda alabileceğiniz gibi sadece tasarım alanında da destek almanız sağlanır. Bu noktada % 100 profesyonel ve uzman tasarımcılarla çalışabilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

0850 441 99 53

Pzt - Cmt : 9.00 - 18.00

info@bulunur.com

Sorularınıza Anında Cevap

Rize / Merkez

Çarşı Mah. Kazımkarabekir Cad. Kuyumcular Sk. Kutluhan İş Merkezi Kat: 3 No: 406